Unknown: Function mcrypt_create_iv() is deprecated in /home/tpkalair/public_html/system/library/encryption.php on line 8 پشتی طبی زیفن بک
به فروشگاه ما خوش آمدید هم اکنون می توانید وارد حساب خود شوید و یا حساب جدید باز نمایید.
پشتی طبی زیفن بک

پشتی طبی زیفن بک

مدل کالا:پشتی طبی تخصصی زیفن بک
موجودی:در انبار
قیمت: 235,000 تومان

هنگام سفارش دادن می توانید رنگ پشتی را  بژ  قهوه ای مشکی طوسی قرمز انتخاب کنید

بیشتر کمر دردها از نشستن نادرست بر روی صندلی اداری و مبلهای راحتی منزل و همچنین صندلی خودرو می باشد

پشتی طبی تخصصی زیفن بک به شما کمک میکند که ضمن نشستن درست فشارهای وارده به مهره های ستون فقرات خود را نیز کاهش دهید.

مدیران و کارشناسان محترم وزارتخانه ها ، سازمانها ، و شرکتها و مراکز تجاری که ساعات متمادی در پشت میز کارشان مشغول بکار هستید پشتی طبی حرفه اي زیفن بک وسیله ایی ضروری و مناسب برای آنها بوده و ضمن جلوگیری از خستگی پیش رس ، این مدیران محترم را در پیشگیری از درد کمر یاری داده و مانع از عرق کردن پشت بدنشان نیز می شود.

همه ما در زمانه ایی زندگی می کنیم که هر روز ، مدت زمان زیادی را در حال رانندگی بوده و یا در پشت ترافیک می گذرانیم . با استفاده از این وسیله ، می توان از بروز ناراحتی های کمر جلوگیری کرده و اوقات مفرح و ایمنی را برای خود به هنگام رانندگی فراهم نماییم و از عرق کردن پشت بدن خود ممانعت کنیم .

این محصول طراحی و تولید شده از روی نمونه امریکایی به روش مهندسی معکوس می باشد و هم اکنون با قالبهای خارجی و در کارخانجات گروه صنعتی و بازرگانی زیفن در حال تولید می باشد. در حال حاضر میلیونها نفر در امریکا و سایر کشورهای توسعه یافته از این وسیله استفاده می نمایند .

پشتی طبی حرفه اي زیفن بک مورد تآیید پزشکان متخصص ارتوپدی ، مغز و اعصاب و زنان و زایمان می باشد . این وسیله با توجه به فرم محصول و رعایت ارگونومی بدن انسان و داشتن سیستم تعلیق منحصر بفرد ، فشارهای وارده به مهره های ستون فقرات را به هنگام استفاده ازآن ، به میزان 50% کاهش می دهد .

با توجه به استفاده آسان از این وسیله ، می توانید  پشتی طبی حرفه اي زیفن بک را روی هر صندلی اداری ، مبلهای راحتی ، صندلی خودرو ، ویلچر و ... قرارداده و آن صندلی را تبدیل به یک صندلی طبی نمایید .

پشتی طبی حرفه اي زیفن بک وسیله ایی مناسب برای پیشگیری از بیماری کمر درد بوده و در صورت داشتن کمر درد ، وسیله ایی موثر برای کمک به بهبود و درمان کمر درد می باشد . روش نصب پشتی طبی حرفه اي زیفن بک فوق العاده آسان بوده و بوسیله کمربند کشی تعبیه شده بر روی آن ، بر روی پشتی صندلی مورد نظر قرار می گیرد و بلافاصله می توان از آن استفاده نمود .

با توجه به خالی بودن پشت این وسیله و همچنین تعبیه تعداد 165 سوراخ با فرم هندسی خاص بر روی قطعات ، هوای محیط همیشه و به آسانی در حال جریان بوده و مانع از عرق کردن پشت بدن انسان می گردد و همین ویژگی موجب پیشگیری از ناراحتیهای کلیه و دور کمرناشی از عرق کردن و خشک شدن پی در پی میشود .

شکل هندسی و انحنای مناسب قطعات این وسیله و همچنین فاصله بین این قطعات به گونه ایی طراحی شده است که در هماهنگی کامل با ستون فقرات بوده و مانع از تماس مستقیم ستون فقرات با این وسیله میشود و بخاطر همین ویژگیهای منحصر بفرد ، پشتی طبی حرفه اي زیفن بک مانع از آسیب دیدن فرد استفاده کننده به هنگام تصادفات رانندگی می گردد .

این وسیله این قابلیت را دارد که بر اساس قد و هیکل استفاده کننده ، برای راحتی بیشتر تنظیم گردد .

بعنوان یک گزینه انتخابی ، در داخل بسته بندی این وسیله ، یک روکش مناسب نیز قرار داده شده است که در صورت تمایل ، می توان از آن نیز استفاده نمود .

 پشتی طبی حرفه اي زیفن بک مناسب برای تمامی اعضای خانواده می باشد . ( کلیه کسانی که می توانند روی صندلی بنشینند ).

 پشتی طبی حرفه اي زیفن بک بهترین و مناسبترین کادو برای عزیزان می باشد .

نوشتن نظرتوجه : HTML ترجمه نمی شود!

بد           خوب